میخوای موفق باشی؟ بیا تا راهشو نشونت بدم

من مهدی فکاری هستم. به من Matthew هم میگن 😉

من همیشه الگوی خودم بودم. از همون اول خود موفقمو تصور میکردم و به سمتش حرکت میکردم. الان هم برای شما چنین برنامه ای ریختم. با من همراه شو تا به سمت موفقیت حرکت کنیم.

درباره مهدی فکاری

علاقه مند به یادگیری، مشتاق برای تدریس. با تجربه نزدیک به یک دهه آموزش زبان انگلیسی و سه سال تدریس زبان اسپانیایی. مدرس آیلتس و تافل. دارای نمره آیلتس ۸ آکادمیک. صاحب سبک در آموزش. دارای سبک اختصاصی آموزش مکالمه با تایید هیئت علمی دانشگاه اصفهان.

پس از فارغ التحصیلی از دوره کارشناسی از دانشگاه اصفهان، قبولی در دانشگاه یزد برای مقطع بعدی را نادیده گرفتم و تلاش و تجربه خودم را در تدریس افزایش دادم. در دوره های غیر رسمی TESOL و CELTA شرکت کردم و دانش خود را نیز به مراتب افزایش دادم. پس از چند ماه به عنوان مدیر دپارتمان نوجوانان یکی از آموزشگاه های مطرح اصفهان انتخاب شدم. در این دوره مسئولیت آموزش و تربیت مدرسین آموزشگاه را هم برعهده داشتم. پس از یک سال خدمت در این بخش تصمیم به ترک این بخش و ورود به حوزه آزمون های بین المللی گرفتم. از آن پس، در یک دوره آنلاین آموزش آیلتس از طرف British Council شرکت کردم، نمره آیلتس ۸ دریافت کردم و به طور تمام وقت در این حوزه مشغول فعالیت شدم. در همین حین به یادگیری زبان های فرانسوی، فنلاندی، و اسپانیایی هم پرداختم. زبان اسپانیایی را تا مقطع C1 ادامه دادم و به تدریس آن تا سطح B2 پرداختم.

من از زمانی که کودکی خردسال بودم عاشق یادگیری زبان انگلیسی شدم. در سال دوم راهنمایی، رتبه یک کشوری در المپیاد زبان شدم و آموختم که در این حوزه دارای استعداد خاصی هستم. در سال دوم دبیرستان، در مسابقات علمی کشوری مجددا رتبه اول کشوری در رشته زبان انگلیسی را به دست آوردم. این دست آورد در سال بعد هم تکرار شد. همزمان با دریافت دیپلم ریاضی، دیپلم زبان انگلیسی خود را نیز دریافت کردم. پس از پایان دبیرستان، بلافاصله در دانشگاه کاشان دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی شدم. از همان ابتدا به تدریس زبان مشغول شدم و آموزگار زبان کنکور برای عده ای از متقاضیان شدم. در کنار تدریس، به کار ترجمه متون مختلف از و به زبان انگلیسی مشغول شدم. پس از سه سال ترجمه را کنار گذاشته و تمام وقت به تدریس زبان انگلیسی مشغول شدم. به طوری که در پایان دوره چهارساله لیسانس، که به اصفهان هم منتقل شده بودم، به یک مدرس توانا و با سابقه تبدیل شده بودم.

پس از یک سال، موفق به قبولی در رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه اصفهان شدم و با دیدگاه تقویت آموزش آنلاین به تحصیل پرداختم. پس از انجام مطالعات فراوان، یک روش آموزشی انحصاری را ابداع کردم و همان را برای آموزش آنلاین دوره های مکالمه به کار گرفتم. با نظارت استاد راهنما و مشاور خود، توانستم آن روش را جامه عمل پوشانده و عملکرد آن را به اثبات برسانم. نتایج تحقیقات نشان داد که آموزش آنلاین به روشی که معرفی کرده بودم از آموزش حضوری موفق تر بود. پس از فارغ التحصیلی از کارشناسی ارشد، بلافاصله به تحصیل در مقطع دکتری و همزمان گسترش فعالیت آنلاین خود پرداختم. به طوری که تاکنون از چندین شهر در ایران، ترکیه، کانادا، امریکا، مالزی، روسیه و هندوستان شاگرد زبان آموزان مختلفی داشته ام. و هم اکنون، با طراحی دوره های اختصاصی مکالمه، آیلتس، گرامر و دوره هایی برای تقویت توان مصاحبه و مهارت نوشتاری در خدمت شما عزیزان هستم.

۳۵۰ تعداد کل شاگران
۲۷۵ دوره های برگزار شده
۹ سال های تدریس
۱۹۰۰۰ ساعات کاری تا کنون
۲۵۵ کاربران سایت ما
۱۵ موفقیت های کسب شده

همه میتونن زبان یاد بگیرن. همه!

“فقط کافیه خودتونو بپذیرید. همین که شما اعتماد به نفس کافی برای اشتباه کردن و نترسیدن رو داشته باشید، کم کم رو به جلو حرکت میکنید. این اعتماد به نفس رو با روش صحیح و نظارت یک استاد خوب همراه کنید، تا ببینید چقدر خوب میتونید یاد بگیرید. یه زمانی یکی از معلمای من بهم گفت که هیچ وقت نمیتونم توی زبان موفق بشم. ولی الان با لهجه ای صحبت میکنم که تا الان بیش از ۱۰ امریکایی بهم گفتن نمیتونن تشخیص بدن که امریکایی نیستم. میدونی چی میگم؟ من تونستم، تو هم میتونی! خودتو دست کم نگیر. سرتو بگیر بالا، و با تمام توان رو به جلو حرکت کن. من تا آخر مسیر باهاتم.”