همین حالا کلاس ها و دوره ها رو بررسی کن.

هر کلاسی رو که میخوای انتخاب کن. ظرفیت محدوده!

کد ثبت هتریک ۲۰۲۱HATTRICK

این کد رو کپی کنید و موقع تسویه حساب توی قسمت کوپن تخفیف وارد کنید.

شروع سال ۲۰۲۱ مبارک

سال ۲۰۲۱ برای خیلی از ماها همراه با امید به روزهای بهتر داره شروع میشه. شاید سال ۲۰۲۰ اذیتمون کرد و خسته شدیم، شاید حرصمون داد و کفری شدیم. ولی خب یه چیزایی هم به ما یاد داد. یاد داد که همیشه باید مراقب باشیم. به فکر خودمون باشیم. به فکر عزیزانمون باشیم. خیلی مهمه که ما با این آموزه ها سال ۲۰۲۱ رو شروع کنیم. یکی دیگه از چیزایی که یاد گرفتیم اینه که باید از فرصت ها استفاده کرد. باید قدر وقت و زمان رو دونست و نهایت استفاده رو ازشون کرد. توی سال ۲۰۲۰ فهمیدیم که چقدر میتونیم با بیرون نرفتن و توی خونه کارا رو انجام دادن توی وقت و هزینه صرف جویی کنیم.

هدیه ویژه سال ۲۰۲۱

برای شما عزیزانی که همیشه با انرژی مثبتتون به ما انگیزه دادید، ما یه هدیه ویژه در نظر گرفتیم. ما میخوایم اولین هتریک سال ۲۰۲۱ به نام شما ثبت بشه.

هتریک من چیه؟

خب، ما میخوایم به شما کمک کنیم توی سه بخش زبانتون رو تقویت کنید. به این صورت که اگر شما توی دو تا از کلاسای ما شرکت کنید، یعنی دو تا گل بزنید، ما سومی رو کمکتون میکنیم. یعنی یک دوره برنامه ریزی و پشتیبانی ۲ ماهه رو با ۹۰ درصد تخفیف به شما میدیم. توی این دوره برنامه ریزی و پشتیبانی، ما به شما یک سری منابع ارائه میدیم و یک برنامه ریزی به صورت روزانه براتون انجام میدیم که هرروز چی بخونید و چه تمرینایی انجام بدید. این برنامه ریزی به شما کمک میکنه از شروع ۲۰۲۱ تا آخر سال ۱۳۹۹ شما بتونید سطح زبانی خودتون رو متحول کنید و قرن جدید رو با یه عالمه مهارت جدیدتر شروع کنید. کلاس هایی که انتخاب میکنید نباید از یک دسته بندی باشند.

از کجا شروع کنیم؟

شما همین الان میرید توی قسمت دوره ها و کلاس ها، کلاس های مد نظرتون رو انتخاب میکنید، ثبت نام میکنید. بعد، شما برمیگردید توی همین صفحه و روی دکمه هتریک کلیک میکنید. بعد از بررسی، برنامه شما براتون ارسال میشه.

پشتیبانی چجوریه؟

شما میتونید در طول هفته به مدت ۹۰ دقیقه از راهنمایی ها و مشاوره های ما برخوردار شوید. به این صورت که شما مشکلات و سوالات خودتون رو برای ما میفرستید و ما جواب شما رو براتون توضیح میدیم. سوالات شما میتونه در خصوص کلاس هایی که دارید باشه یا درمورد برنامه تحصیلی، یا هرچیزی مربوط به زبان. خلاصه که ما هستیم که به شما کمک کنیم زبان خودتون رو هرچه سریعتر تقویت کنید که بتونید استفاده های بهتری ازش بکنید.