دسته‌بندی نشده

دیکشنری BlueDict

یکی از بهترین دیکشنری هایی که تا حالا روی گوشی استفاده کردم همین دیکشنری BlueDict هستش. این در اصل یه پوسته به حساب میاد برای خیلی از دیکشنری هایی که میشه با استفاده از این پوسته روی گوشی های اندرویدی استفاده کرد. یعنی شما با نصب این پوسته، میتونید یه مجموعه از دیکشنری ها رو روی گوشیتون اجرا کنید. یکی از مهم ترین این دیکشنری ها نسخه ۵ دیکشنری معاصر لانگمن هستش (Longman Dictionary of Contemporary English 5th). این دیکشنری توضیحات بسیار کاملی در خصوص هر کلمه میده و مثال های خیلی قشنگ و مفیدی هم ارائه میده. همچنین، تلفظ کلمه و مثال رو میتونید بشنوید. اگر کلمه حالت های دیگه ای داشته باشه یا ترکیبات خاصی براش وجود داشته باشه هم توی این دیکشنری ذکر شده. خلاصه که اطلاعات خیلی خوب و مفیدی از این دیکشنری میتونیم دریافت کنیم.

توی این ویدئو براتون توضیح میدم که چجوری میتونید ازش استفاده کنید. لینک دانلود دیکشنری رو هم پایین ویدئو براتون قرار دادم.

author-avatar

درباره Mr. Fakkary

مهدی فکاری مدرس پیشرفته زبان انگلیسی در سطوح مختلف است. دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان، دانشجوی مقطع دکتری. با زبان آموزانی از کشور ایران، ترکیه، هندوستان، کانادا و آمریکا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *